SLO1010T4R7MTT
MFR.Part #
SLO1010T4R7MTT
JLCPCB Part #
C22370520
Package
SMD,11.9x11mm
Description
17.5A 21.4A 4.7uH 5.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS