SLP6028S680MTT
MFR.Part #
SLP6028S680MTT
JLCPCB Part #
C254867
Package
SMD,6x6mm
Description
210mΩ 68uH 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS