SLO0530H100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO0530H100MTT
JLCPCB Part #
C325966
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
108mΩ 10uH 2.5A 2.8A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS