SMW2520S601ATT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW2520S601ATT
JLCPCB Part #
C7427241
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 300mA 450mΩ 600Ω SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS