SLP6028S100MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLP6028S100MTT
JLCPCB Part #
C254862
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.2A 35mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS