SLB2915P330MTT
MFR.Part #
SLB2915P330MTT
JLCPCB Part #
C20623967
Package
SMD,28x27mm
Description
2.5mΩ 30A 33uH 6A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS