SMW1211S202KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW1211S202KTT
JLCPCB Part #
C22440955
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 2A 2kΩ@100MHz 33mΩ 500V SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS