SLO0412T2R2MTT
MFR.Part #
SLO0412T2R2MTT
JLCPCB Part #
C22386593
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
2.2uH 2.75A 3A 79.3mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS