SLO0850H330MTT
MFR.Part #
SLO0850H330MTT
JLCPCB Part #
C20623980
Package
SMD,8.7x8mm
Description
120mΩ 2.5A 33uH 4.5A Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS