SLO0850H220MTT
MFR.Part #
SLO0850H220MTT
JLCPCB Part #
C20623979
Package
SMD,8.7x8mm
Description
22uH 4A 5A 74mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS