SLW3015P6R8MST
MFR.Part #
SLW3015P6R8MST
JLCPCB Part #
C411942
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 1.4A 380mΩ 6.8uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS