SLO0530T1R0MTT
MFR.Part #
SLO0530T1R0MTT
JLCPCB Part #
C22370525
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
14.3A 1uH 7.6mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS