SCA1812H82NGTT
MFR.Part #
SCA1812H82NGTT
JLCPCB Part #
C5178935
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
1.3GHz 100@150MHz 2.5A 82nH 9.4mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS