SCW4532M100KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M100KTT
JLCPCB Part #
C2832110
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
1.6Ω 10uH 250mA Molded Inductor ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS