SCW1005C47NJST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW1005C47NJST
JLCPCB Part #
C330871
Package
0402
Description
2.9GHz 200mA 25@250MHz 47nH 950mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS