SLF0705-471KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLF0705-471KTT
JLCPCB Part #
C192103
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.96Ω 340mA 470uH Unshielded Inductor ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS