SCN5750N101MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCN5750N101MST
JLCPCB Part #
C29118254
Package
2220
Description
100uH 560mA 860mΩ Unshielded Inductor ±20% 2220 Power Inductors ROHS