SCA1812H56NGTT
MFR.Part #
SCA1812H56NGTT
JLCPCB Part #
C5178934
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
1.5GHz 100@150MHz 3A 56nH 6.2mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS