SCA1812H47NGTT
MFR.Part #
SCA1812H47NGTT
JLCPCB Part #
C5178933
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
100@150MHz 2.1GHz 3A 47nH 5.6mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS