SLS6D38S6R8MTT
MFR.Part #
SLS6D38S6R8MTT
JLCPCB Part #
C364132
Package
SMD,7x7mm
Description
2.4A 32mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS