SCA1812H33NGTT
MFR.Part #
SCA1812H33NGTT
JLCPCB Part #
C5182191
Package
SMD,4.9x3.8mm
Description
100@150MHz 2.5GHz 33nH 3A 4.8mΩ ±3% SMD,4.9x3.8mm Inductors (SMD) ROHS