SBH4532H300XSP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SBH4532H300XSP
JLCPCB Part #
C2842805
Package
1812
Description
13A 30Ω@25MHz、47Ω@100MHz 6mΩ ±20% 1812 Ferrite Beads ROHS