SZ1608K252TF
MFR.Part #
SZ1608K252TF
JLCPCB Part #
C96989
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2Ω 2.5kΩ@100MHz 200mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS