SVMH4532KA231PT601
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SVMH4532KA231PT601
JLCPCB Part #
C6502390
Package
1812
Description
230V 300V 360V 6.4J 600A 1812 Varistors ROHS