SWRB1207A-101MT
MFR.Part #
SWRB1207A-101MT
JLCPCB Part #
C43085710
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
1.7A 100uH 220mΩ Wirewound Inductor ±20% SMD,12.8x12.8mm Power Inductors ROHS