SWPA6020S221MT
MFR.Part #
SWPA6020S221MT
JLCPCB Part #
C6502463
Package
SMD,6x6mm
Description
220uH 3.461Ω 330mA 450mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS