SWPA6028S360MT
MFR.Part #
SWPA6028S360MT
JLCPCB Part #
C7022051
Package
SMD,6x6mm
Description
1.13A 1.25A 280mΩ 36uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS