SWPA4026S1R5NT
MFR.Part #
SWPA4026S1R5NT
JLCPCB Part #
C88252
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.3A 2.4A 39mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS