SDWL2012C82NJSTF
MFR.Part #
SDWL2012C82NJSTF
JLCPCB Part #
C145056
Package
0805
Description
1.3GHz 400mA 420mΩ 50@150MHz 82nH Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS