SDWL1608C51NGSTFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL1608C51NGSTFM01
JLCPCB Part #
C5746950
Package
0603
Description
330mΩ 370mA 51nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS