SWPA4018S8R2MT
MFR.Part #
SWPA4018S8R2MT
JLCPCB Part #
C6241559
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 1.4A 221mΩ 8.2uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS