SPH4012H3R3MT
MFR.Part #
SPH4012H3R3MT
JLCPCB Part #
C370431
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 1.4A 3.3uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS