SDCL1608C33NJTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1608C33NJTDF
JLCPCB Part #
C35050
Package
0603
Description
1.5GHz 12@100MHz 300mA 33nH 700mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS