SPH202012H6R8MT
MFR.Part #
SPH202012H6R8MT
JLCPCB Part #
C279951
Package
SMD,2x2mm
Description
399mΩ 6.8uH 640mA 820mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS