SDWL1608C10NJSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL1608C10NJSTF
JLCPCB Part #
C334263
Package
0603
Description
10nH 130mΩ 30@250MHz 600mA 6GHz Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS