SWPA4012S680MT
MFR.Part #
SWPA4012S680MT
JLCPCB Part #
C96879
Package
SMD,4x4mm
Description
1.95Ω 270mA 380mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS