SDWL1005CP39NJSTF
MFR.Part #
SDWL1005CP39NJSTF
JLCPCB Part #
C361610
Description
2.6GHz 28@250MHz 39nH 430mΩ 450mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS