MWSA1003S-330MT
MFR.Part #
MWSA1003S-330MT
JLCPCB Part #
C19267550
Package
SMD,11.5x10mm
Description
160mΩ 33uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS