HZ1608K102TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HZ1608K102TF
JLCPCB Part #
C154121
Package
0603
Description
1 1.8Ω 1kΩ@100MHz 50mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS