HQ0402Q5N6JT01
MFR.Part #
HQ0402Q5N6JT01
JLCPCB Part #
C6631908
Description
14@500MHz 300mA 400mΩ 5.6nH 6.1GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS