HQ0402Q9N1JT01
MFR.Part #
HQ0402Q9N1JT01
JLCPCB Part #
C6963983
Description
14@500MHz 300mA 4.9GHz 500mΩ 9.1nH ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS