RCR875DNP-472K
MFR.Part #
RCR875DNP-472K
JLCPCB Part #
C167315
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
110mA 14.7Ω 4.7mH Drum-core inductor ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS