CDRH105RNP-151NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-151NC
JLCPCB Part #
C225037
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.12A 1.1A 150uH 285mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS