RCH875NP-392K
MFR.Part #
RCH875NP-392K
JLCPCB Part #
C2454693
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
14.2Ω 140mA 3.9mH 81mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS