DEP1519BHF-220M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
DEP1519BHF-220M
JLCPCB Part #
C2638756
Package
Plugin,17.5x15mm
Description
10A 13.2A 22uH 9.2mΩ ±20% Plugin,17.5x15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS