CR43NP-390KC
MFR.Part #
CR43NP-390KC
JLCPCB Part #
C2454588
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
39uH 520mA 587mΩ ±10% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS