CR32NP-560KC
MFR.Part #
CR32NP-560KC
JLCPCB Part #
C7115427
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
1.25Ω 290mA 56uH ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS