CR32NP-150KC
MFR.Part #
CR32NP-150KC
JLCPCB Part #
C2639374
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
15uH 310mΩ 635mA ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS