CLS62NP-561MC
MFR.Part #
CLS62NP-561MC
JLCPCB Part #
C2455471
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
5.8Ω 560uH 96mA ±20% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS