CLS4D11-330NC
MFR.Part #
CLS4D11-330NC
JLCPCB Part #
C2639965
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
300mA 33uH 870mΩ ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS